998 -=[STRAŻ POŻARNA]=- 998 w Gdańsku

Nieoficjalne forum strażaków i pasjonatów, przetargi, wykaz JRG/ZSP/LSP w Gdańsku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-04-28 09:12:21

19KochaS83

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-28
Posty: 1
Punktów :   

Straż 998 - nowy wymiar gry.

Straż 998 - nowy wymiar gry

Interesujesz się strażą pożarną? Masz coś z nią wspólnego lub jesteś członkiem? A może jest to Twoja pasja? Jeśli interesujesz się pożarnictwem lub tym, co jest z tym związane albo jesteś członkiem i chcesz spróbować swoich sił jako strażak, a dokładniej jako dowódca jednostki, którą założysz to zapraszam Cię do zarejestrowania się w grze i spróbowania swoich sił w dowodzeniu. Gra nie wymaga niczego, bo jest darmowa i nic nie kosztuje.

O co tak naprawdę chodzi? Otóż chodzi o to, że każda jednostka straży pożarnej będzie miała przydzielonego Moderatora, czyli Dyspozytora, który będzie pisał dla podległych sobie jednostek straży pożarnej wezwania. Takie wezwania należy opisać od wyjazdu po przez działania na miejscu akcji po powrót do jednostki. Za każdą akcję będzie przyznawana kasa za akcję, czyli takie wynagrodzenie. Im dokładniej opisze się akcję tym więcej dostanie się pieniędzy. Za pieniądze, które zarobimy opisując różnorakie akcje będziemy mogli kupić do swojej jednostki samochody pożarnicze, przyczepki, kontenery, agregaty, pompy itp.

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o opisanie krótko i zwięźle mojej gry, więc zapraszam Was do mojej gry, jeśli chcesz spróbować sił jako dowódca.

Zapraszam bardzo serdecznie w imieniu Administracji gry do wzięcia w niej udziału.

Z poważaniem,
Administrator gry 19KochaS83.

Offline

 

#2 2010-03-26 19:07:44

zielonoz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Straż 998 - nowy wymiar gry.

To ja zielonoz jestem adminem gry www.straz998.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora