998 -=[STRAŻ POŻARNA]=- 998 w Gdańsku

Nieoficjalne forum strażaków i pasjonatów, przetargi, wykaz JRG/ZSP/LSP w Gdańsku


#1 2008-07-15 22:12:29

Tomek_Oliwa

Moderator

7347057
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 102
Punktów :   

15.07.2008 Wypadek samochodowy ul.Kościuszki

Mercedesa Bronto słyszałem już z kilku dobrych kilometrów (a byłem, że tak powiem w plenerze na peronie stacji Gdańsk Kolonia nieistniejąca linia SKM) poczekałem aż wozy dojadą i ruszyłem na poszukiwania...po około 5 minutach wytropiłem wypadek dwóch samochodów Fiata Sedici i Hondy Accord za skrzyżowaniem ul.Kościuszki i ul.Kilińskiego-Wrzeszcz przed wjazdem na wiadukt. Z nieustalonych przyczyn Fiat (jadący w dół wiaduktem) zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą Hondą.Akurat w momencie mojego przybycia ruszał do szpitala zespół ratunkowy W-7 z JRG-1 Fiat Ducato. Nie wiem ile osób mogło być poszkodowanych ale max. 2-3 ponieważ nie było więcej karetek. Swoją drogą na krytykę zasługuje fakt iż Policja  miała wyraźny problem z dotarciem na miejsce. Ruchem wahadłowym sterowali strażacy a na miejscu przez długi czas nie pojawił sie chociażby patrol prewencji nie mówiąc o policjantach z WRD. W akcji uczestniczyły:

1. Mercedes Bronto (301 [G] 43) - ScRt
2. Mercedes Atego (301 [G] 21) - GBA
3. Polonez (300 [G] 93) - SlOp
5. Fiat Ducato Maxi zespół W-7


Zdjęcia: http://www.instantgallery.pl/galerie/3060/Akcje/0.html

Ostatnio edytowany przez Tomek_Oliwa (2008-07-17 17:11:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora